فروش بنر خام

فروش بنر خام : در این قسمت به بررسی فروش بنر خام و اینکه بنر چیست پرداخته می شود :
بنر چیست ؟
بنر ها در واقع پارچه هایی هستند که پوشش روی این پارچه ها pvc می باشد که این پی وی سی ها از ترکیبات مواد آلی تشکیل شده اند ، بنر خام وسیله ای است که از در تبلیغات گوناگون چه به صورت داخلی و یا به صورت خارجی استفاده می شود و می تواند تاثیر بسیار زیادی در تبلیغات یک سازمان و یا شرکت بر عهده داشته باشد ، بنر خام بسیار مقاوم بوده و در تغییرات آب و هوایی گوناگون و یا نور خورشید دچار تغییرات نمی شود و آسیب پذیر نمی باشد و از جمله مزیت های دیگر بنر خام می توان به قابلیت چاپ آسان بر روی آن اشاره نمود ، بنر خام در واقع یکی از بهترین راهکارهای تبلیغاتی ایده آل می باشد که علاوه بر تبلیغات به صورت داخلی می توان در تبلیغات به صورت خارجی نیز از آنها استفاده نمود چاپ بر روی آنها به دلیل مقاومت بسیار بالای آنها بسیار ساده می باشد ، جهت چاپ بنرها از دستگاه هایی بنام eco solvent , solvent , uv استفاده می شود ،از این بنر های خام جهت اطلاع رسانی و پاسخگویی به نیازهای عمومی استفاده می شود ، بنرهای خام دارای قیمت مناسب و مقاومت بالا می باشند که انها را با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال که به صورت عریض می باشند چاپ می نمایند .

فروش بنر خام

انواع بنر خام :
بنر خام در دو نوع چینی و کره ای می باشند که گرماژ هایی که در بنر خام وجود دارد عبارتند از ۷ الی ۱۳ انس می باشد و تراکم‌هایی که در بنر خام‌وجود‌ دارد می تواند ۲۰۰۳۰۰ ، ۳۰۰۵۰۰،۵۰۰*۵۰۰ باشد .
انواع بنر از لحاظ لمینت :
انواع بنر خام از لحاظ لمینت نیز در دو نوع لمینت سرد و لمینت گرم وجود دارد ، لمینت های سرد دارای براقیت و شفافیت بیشتری بوده و همچنین جنس آنها بسیار نرم تر از لمینت گرم آن می باشد که همین امر از دلایل اصلی استفاده بیشتر از لمینت سرد می باشد ، بنر گرم نیز در دو نوع جلو نور و پشت نور تولید می گردد .
از جمله کاربردهایی که از بنر خام استفاده می گردد می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
۱) از بنر خام می توان به عنوان پوشش دهی در دیوار و یا به عنوان تزیینات از آنها استفاده نمود .
۲) به عنوان تبلیغات جاده ای و یا در خیابان ها ، بیلبوردها و یا در پل های عابر پیاده به عنوان انتقال دهنده مفهوم اصلی تبلیغات استفاده نمود .
۳) به عنوان اعلامیه های ترحیمی و یا بنر های خوش امد گویی در مناسبت های گوناگون
۴) در غرفه های فروشگاه ها و یا استندهای تبلیغاتی

استانداردهای مختلفی در فروش بنر خام وجود‌ دارد که از جمله آنها می توان به ۱۰ انس و ۸ انس اشاره نمود در ادامه با بررسی بنرها و ویژگی های انها پرداخته می شود :
نحوه ساخت بنرها :
بنرها با استفاده از پلی استر و پی وی سی ساخته می شوند ، نام دیگر بنرهای پی وی سی ، پلی وینیل کلراید می باشد که از این بنر ها در تبلیغات و یا در فضای باز استفاده می شود ، ویژگی های بسیار قدرتمندی در این بنرها وجود دارد که از جمله انها می توان به جذب جوهر بسیار عالی در انها اشاره نمود که سبب شده از انها در تبلیغات بسیار استفاده گردد ، از جمله نوع چاپ و کلاس رنگ های ان cmyk می باشد با استفاده از این کلاس رنگی می توان بر روی تمام بنرها عملیات چاپ را انجام نمود .
از جمله پر کاربرد ترین بنر ها می توان به بنر خام چینی،بنر hlp + , moonlight اشاره نمود .
ویژگی بنر های پی وی سی :
۱) بنرهای پی وی سی به شدت در برابر نور مقاوم هستند به گونه ای که مقاومت بسیار مطلوبی در زمان تابش نور وجود خواهد داشت .
۲) بنرهای پی وی سی در برابر اشعه ماورا بنفش بسیار مقاوم می باشند به گونه ای که اسیبی در برابر تابش این اشعه به بنر وارد نمی شود .
۳) ساییدگی در بنرها وجود ندارد و همچنین رسوبی در انها رخ نخواهد داد .
۴) بنرها می توانند به یکدیگر متصل شوند و پس از ان توسط چسب های مخصوصی که بر روی انها وجود دارد می توانند به یکدیگر متصل شوند .
۵) بنر ها دارای ساختار مقاومی می باشد به گونه ای که در برابر باد و شرایط بد اب و هوایی اسیبی به انها وارد نشود .
۶) در برابر مواد شیمیایی و برخی حلال هایی که وجود دارد بسیار مقاوم عمل می نماید و دارای هیچ گونه اسیبی نمیشود .
از جمله کاربردهایی که برای بنرها می توان ناو برد به موارد ذیل می توان اشاره نمود :
۱) اگهی های تبلیغاتی و یا اعلام مناسبت های مختلف .
۲) اگهی های تبریک و تسلیتی که در مناسبت های گوناگون می توان از انها استفاده نمود .
۳) اعلام و اطلاییه های مختلفی که در موقعیت های مختلف از انها استفاده می گردد .
بنرهای خام :
اصولا بنرهای خام در دو دسته ۱۰ انسی و ۸ انسی وجود دارد ، بنرهای ۱۰ انسی دارای تارو پود ۵۰۰ در ۳۰۰ می باشد و این مدل دارای کیفیت چاپ بسیار بالایی می باشد و مصرف جوهر در ان نیز کاهش می یابد و این نوع بنر از جمله بنرهای با کیفیتی می باشد که توسط بلوط چاپ عرضه می گردد .

چنانچه نیازمند مشاوره در مورد فروش بنر خام هستید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.